O FIRMIE

Silny, wiarygodny i doświadczony zespół to podstawa. Tylko z takim partnerem możesz nie tylko współpracować, ale również i odnieść sukces. Od 2010 roku tworzymy grupę doświadczonych, ambitnych, aktywnych społecznie i ekonomicznie ludzi. Na bieżąco śledzimy sytuacje na rynku, dostosowujemy się do panujących tam zasad, wyznaczamy nowe trendy. Jeśli chcesz się przekonać jak naprawdę powinno wyglądać profesjonalne prowadzenie firmy to ZAPRASZAMY do współpracy!

Posiadamy obszerną wiedzę z zakresu:

  • księgowości oraz podatków;

  • kadr i płac;

  • sporządzania wniosków i rozliczania projektów unijnych;

  • doradztwa prawnego;

  • doradztwa inwestycyjnego

Nasi Klienci, to zarówno firmy posiadające osobowość prawną, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółek, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej.

Współpraca z naszymi klientami opiera się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, gwarantujących wysoką jakość świadczonych usług. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów.

 

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Project Team od 2018 roku angażuje się i organizuje charytatywnie paczki mikołajowe oraz dzień dziecka dla dzieci z rodzin wykluczonych społecznie i niepełnosprawnych. Firma nie zbiera pieniędzy. Co roku szuka sponsorów chcących spełnić marzenia dzieciaków i zakupić coś do paczek. Dzięki pomocy ludzi dobrego serca corocznie udaje się przygotować 120 paczek mikołajowych, w tym dla dzieci z placówki wsparcia dziennego MobilEduPark.

CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ W TYM ROKU I ZROBIĆ NIESPODZIANKĘ JAKIEMUŚ DZIECKU ZADZWOŃ LUB PRZYJDŹ DO NAS.